Bokové kalhotky | iVeronika.cz

Bokové kalhotky

Osobní odběr na více jak 250 místech v ČR. AKCE: Poštovné ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1
  • 2

Bokové kalhotky

Je mnoho střihů kalhotek a každá dívka a žena dává přednost jinému druhu. Mnohdy také ženy vybírají kalhotky podle příležitosti, na kterou se chystají. Jiné kalhotky si vezmeme na sport, všední den, chceme-li svádět partnera atd. Mezi dívkami a ženami jsou oblíbené i bokové kalhotky.

O bokových kalhotkách

Bokové kalhotky jsou v poslední době čím dál oblíbenějším druhem spodního prádla. Mají snížený bok, nestahují bříško a jemně obepínají boky. 

Bokové kalhotky se vyrábějí v různých barvách, ale i rozmanitých designových provedeních. Některé bokové kalhotky jsou doplněné krajkou, jiné jsou se švy, další s širokým lemem atd. Bokové kalhotky nejsou jen praktické. Mohou být i velmi luxusní. Záleží jen na vás, jaké si vyberete. Které provedení bokových kalhotek nevíce osloví vás?

Výhody bokových kalhotek

Bokové kalhotky ocení především moderní ženy, které rádynosí bokový střih kalhot nebo kalhoty se sníženým pasem. Pokud byste si vzala běžné kalhotky na kalhoty s bokovým střihem, spodní prádlo by vám bylo vidět. Hlavní výhodou je tedy diskrétnost.

Další výhodou bokových kalhotek je pohodlnost. K pohodlnosti přispívá i materiál, ze kterého se uvedené spodní prádlo vyrábí. Jde zpravidla o materiál, který v sobě kombinuje výborné vlastnosti bavlny, lycry atd.

Další druhy kalhotek

Nenosíte bokové kalhotky, nebo z jiného důvodu je neupřednostňujete? Nevadí. Existuje mnoho druhů kalhotek, takže si z široké nabídky vyberete, ať už chcete klasické kalhotky přinášející především pohodlí, nebo raději volíte sexy střihy v podobě různých tang, francouzských kalhotek, brazilek či dalších druhů kalhotek. Mějte v šatníku více druhů kalhotek a vybírejte si je podle příležitosti, ke které je využijete – běžné nošení, sport, svádění partnera atd.