Pánské boxerky a trenky | iVeronika.cz

Pánské boxerky a trenky

AKCE: Poštovné ZDARMA pro nákupy nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pánské boxerky a trenky

Mnozí muži volí boxerky, protože jim poskytnou pohodlí a volnost. Je to také vaše oblíbené spodní prádlo? Přiblížíme si boxerky a jejich výhody.

O boxerkách

Boxerky a trenky jsou rozšířeným pánským spodním prádlem. Vyznačuje se volnými nohavičkami. Boxerky mají mnoho rozmanitých střihů. Právě v oblasti střihů návrháři hodně experimentují. Tím se také liší od slipů, u kterých jsou možnosti experimentů menší, i když nemůžeme říci, že by (zvláště některé) slipy nevynikaly kreativním designem.

Boxerky mohou být kratší či delší, volnější či upnutější. Liší se v materiálu, designu a dalších aspektech.

Výhody boxerek

Boxerky volí muži, kteří chtějí mít především pocit volnosti. Někteří muži argumentují proti slipům tím, že je přiškrcují. Záleží ale na zvyku. Je pravdou, že boxerky se lépe přizpůsobí intimním partiím.

Další výhodou je rozmanitost boxerek, a to v designech i materiálech. Nejoblíbenější jsou boxerky ze stoprocentní bavlny. Boxerky se příjemně nosí. Jsou měkké a jemné, ale zároveň dostatečně pevné. Celkově má bavlna ideální vlastnosti pro výrobu spodního prádla. Nedráždí totiž pokožku, která je obzvlášť v oblasti intimních partií velmi citlivá.

Za jedinou nevýhodu boxerek lze považovat to, že se rolují. To může být nepříjemné.

Další druhy spodního prádla

Boxerky vám nabízejí mnohé možnosti výběru. A co slipy? Někteří je nosí pravidelně, jiní je volí alespoň na sport. Pro sportovní účely jsou praktičtější než boxerky. Existují i další druhy spodního prádla pro pány. Oblíbené jsou trenkoslipy, které se vyrábějí v mnohých přitažlivých designech a někteří muži volí tanga. I když popravdě...Rozhodně nejsou tak rozšířená jako dámské tanga.

Ze spodního prádla se také pánům budou jistě hodit tílka. Kvalitní tílka se vyrábějí z funkčních materiálů, které vás v zimě zahřejí, ale v létě vám v nich není horko.