Brazilské kalhotky | iVeronika.cz

Kalhotky brazilského střihu

AKCE: Poštovné ZDARMA pro nákupy nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1

Kalhotky brazilky

Ráda nosíte kalhotky mající zajímavý střih? V současné době jsou oblíbené mnohé takové kalhotky. Mezi ně patří i brazilky. Víte co si pod tímto názvem kalhotek představit?

O brazilkách

Brazilské kalhoty neboli brazilky představují kalhotky se speciálním střihem. Mohli bychom říci, že jde o střih, který je vhodný pro dívky či ženy hledající něco mezi klasickými kalhotkami a tangy. Jejich zadní část je širší než tanga, ale na druhou stranu je užší než klasické kalhotky. Brazilky seženete v různých designech a provedeních. Některé modely vypadají něžně, jiné jsou sexy. Rozmanité jsou i velikosti a barvy těchto kalhotek.

Výhody brazilek

Kalhotky brazilky volí ženy, které hledají pohodlný, ale zároveň elegantní střih spodního prádla. Potěší vás i velký výběr brazilských kalhotek a kvalitní materiály, ze kterého jsou vyráběné. Kalhotky jsou zpravidla ze směsi kvalitních materiálů, které přinášejí příjemné vlastnosti podtrhující pohodlnost kalhotek. Mile vás překvapí svou jemností, ale i pružností a dalšími vynikajícími vlastnosti. 

Další druhy kalhotek

Brazilky jsou jedním z mnoha druhů kalhotek, které si můžete vybrat. Mají i své četné alternativy. Mezi ně patří například oblíbené francouzské kalhotky. Jde o kalhotky s volným střihem a málo vykrojenou nohavičkou. Neméně zajímavé jsou i francouzská tanga, která potěší všechny ženy, které váhají mezi francouzskými kalhotkami a tangy. Celkově si můžete vybírat z mnohých tang. Některé ženy upřednostňují dámské boxerky, ale ve velmi pěkných designech se vyrábějí i klasické kalhotky. Pro příznivkyně bokových kalhot jsou vhodnébokové kalhotky, se kterými budete mít jistotu diskrétnosti, ale i pohodlí. Výběr je široký, záleží jen na vašich preferencích.