Stovky druhů kalhotek v jediném e-shopu | Dámské kalhotky právě pro Vás! | iVeronika.cz

Klasické dámské kalhotky

Osobní odběr na více jak 250 místech v ČR. AKCE: Poštovné ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Dámské kalhotky

Budete-li si chtít koupit kalhotky, máte možnost obrovského výběru. Jednotlivé druhy se liší střihem, materiálem, ale i barvami. Pro mnohé účely se nejvíce hodí klasické kalhotky.

O kalhotkách

Klasické dámské kalhotky zakrývají na rozdíl od některých jiných druhů kalhotek celou část hýždí a jsou vyšší. Dosahují až do pasu. Nabízíme vám širokou škálu tohoto dámského spodního prádla. Můžete si být také jisti kvalitním materiálem, který vám zaručí pohodlí.

Naše zboží se vyrábí z různých materiálů. U všech se však velmi dbá na kvalitu a pohodlnost. Díky tomu se vám budou dobře nosit a Vy se budete cítit lépe. Oblíbeným materiálem je spojení bavlny a elastanu. Takovýto materiál nejenže dobře drží tvar, ale je přizpůsobivý a dlouho vydrží. Poměr bavlny a elastanu může být různý. Materiál však zpravidla neobsahuje méně než 90% bavlny. Díky tomu mají skutečně kalhotky oblíbené vlastnosti bavlny.

Dalším skvělým materiálem je bambusové vlákno, které je přírodní, pružné a výrobky z něj se skvěle nosí.

Výhody klasických kalhotek

Klasické kalhotky ženy volí pro jejich četné výhody. Hlavní výhodou, kterou jsme si zmínili už výše, je pohodlnost. Dobře se nosí a jejich další výhodou je, že vám nebudou překážete ani při vykonávání namáhavých činností - sportu, túře a dalších aktivitách. Mnohé ženy v nich i spí. Většina jiných druhů kalhotek totiž na spaní není vhodná.

Oceníte jistě i široký výběr. Některé vypadají obyčejně, ale i mezi těmito kalhotkami najdete mnohé pěkně vypadající „kousky“. A když přeci jen budete chtít nějaké více sexy kalhotky? Podívejte se na další druhy kalhotek.

Další druhy dámských kalhotek

Nelíbí se vám klasické kalhotky, nebo si vedle nich chcete pořídit ještě další druhy spodního prádla? Máte široké možnosti. Jedním z druhů kalhotek jsou tanga. Ty asi zřejmě nemusíme představovat. Zná je snad každá žena i dívka.  Tanga jsou různě vykrojená a prodávají se v rozmanitých designech. Bez zajímavosti nejsou ani francouzské kalhotky, brazilské kalhotky s vysokých střihem na bocích a také například bokové kalhotky.