Dámské podprsenky | iVeronika.cz

Kvalitní dámské podprsenky

AKCE: Poštovné ZDARMA pro nákupy nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1

Podprsenky

Chcete-li podprsenku, která bude vhodnou oporou pro vaše prsa a která bude i dobře vypadat, je třeba vybírat mezi podprsenkami kvalitních značek. Jejich výběr je široký a nemusí být nutně drahé.

Podprsenky a jejich výběr

Podprsenky jsou druhem spodního prádla, který slouží nejen k zakrytí prsou, ale i k jejich zvýraznění a modelování. Představují rovněž podporů prsům, a proto je důležité vybrat kvalitní a dobře sedící podprsenku. Její nesprávný výběr může mít negativní dopad na vzhled prsou a na zdraví celkově.

Výběr podprsenky je třeba přizpůsobit mnohým aspektům, především vaší velikosti. K určení velikosti je důležité znát obvod pod prsy a přes prsa. Nutné je také rozlišovat, na jaký účel podprsenku zvolíte. Nějaká podprsenka je vhodná na všední nošení, jiná do společnosti pod společenské šaty, další na sport, svádění, kojení atd.

Druhy podprsenek

V současné době se vyrábějí mnohé druhy podprsenek. Přibližme si alespoň nejoblíbenější druhy:

·       klasická podprsenka: Představuje univerzální podprsenku, která se hodí pro ženy s různě velkým poprsím. Vyrábí se v různých střizích a rozmanitý je i materiál a celkový design podprsenky.

·       podprsenka s push-up efektem: Podprsenka je oblíbená díky tomu, že opticky zvětšuje poprsí. Vytvoříte si s její pomocí nádherně plný dekolt, a to i v případě, že máte menší prsa.

·       mateřská podprsenka: Je přizpůsobená kojení tak, aby si maminka nemusela svlékat před kojením celou podprsenku. Kromě toho je i z velmi kvalitního materiálu vyhovujícímu citlivým prsům v období kojení.

·       sportovní podprsenka: Jde o speciální podprsenku přizpůsobenou sportu.Je z pevného materiálu, netlačí, nemá kostice a pro větší pohodlí je vybavená širšími ramínky. Sportovní podprsenka je z materiálu, který je prodyšný a dobře saje pot.

·       bezešvá podprsenka: Nemá švy a díky tomu je maximálně pohodlná. Je určená především pod obtažená trička. Na rozdíl od klasické podprsenky na tričku švy nevystupují.

Z dalších druhů podprsenek si jmenujme bardotku (balkónový střih s vyztuženými košíčky), korzetovou, multifunkční, stahovací, neviditelnou, gelovou, zvětšující, zmenšující podprsenku atd.

Kvalitní spodní prádlo

Pořiďte si takové spodní prádlo, které vám bude dobře sedět a ve kterém se budete cítit dobře. Kromě různých druhů kvalitních podprsenek si můžete zakoupit i mnohé druhy kalhotek. Jsou velmi rozmanité. Líbí-li se vám elegantní styl spodního prádla, volte francouzské kalhotky či francouzská tanga. Zajímavé jsou i brazilky představující alternativu mezi klasickými kalhotkami a tangy. Možná dáte přednost dámským boxerkám. Pro všechny dámy, které nosí bokové kalhoty, jsou vhodné bokové kalhotky. Ať už zvolíte jakýkoliv druh spodního prádla, můžete si ho vybírat z mnohých variant.