slipy | iVeronika.cz

Nejen dámské spodní prádlo je rozmanité. I muži si mohou vybírat. Máte v oblibě trenýrky, boxerky, nebo nedáte dopustit na klasické slipy?

O slipech

Slipy v současné době jsou u některých mužů nahrazovány jinými typy spodního prádla. Ovšem je stále mnoho příznivců slipů, kteří na ně nedají dopustit. Nejvíce byl tento druh spodního prádla oblíbené kolem osmdesátých let, kdy nahradil neforemné trenýrky. Ty jsou v současné době již také v módě. Změnil se totiž jejich design a vypadají mnohem lépe než dříve.

U každého spodního prádla je důležité (a slipy nejsou výjimkou), aby bylo z kvalitního materiálu. My vám nabízíme slipy z 100% bavlny. Můžete si vybrat, zdá dáte přednost elastickým slipům, nebo si raději vyberete slipy z přírodního bambusového vlákna, či máte v oblibě jiný materiál?Je mnoho pohodlných slipů, které se dobře nosí.

Výhody slipů

Každý muž si zvolí sám, jestli dá přednost slipům nebo jinému druhu spodního prádla. A jaké výhody „mluví“ pro slipy? Podstatnou výhodou slipů je, že drží pohromadě pohlavní orgány. Některým mužům vadí na trenkách, že jim z nich penis může vypadnout či si ho mohou skřípnout při zapínání kalhot. Slipy setaké nerolují a drží na místě. Díky těmto důvodům si je vybírají sportovci pro své sportovní aktivity. Oblíbené však nejsou jen u nich.

Nabídka slipů je však dnes velká a mnohé modely vypadají velmi pěkně. V praxi se ani neprokazuje teorie, že by slipy mohly snižovat plodnost.

Další druhy spodního prádla

Někteří pánové nosí jen slipy, jiní je kombinují s jinými druhy spodního prádla, další se slipům vyhýbají. Chcete-li si vybrat jiné spodní prádlo, vhodné jsou především boxerky. Seženete jejich různé modely, které se liší ve velikosti, barvách a designu. Také si můžete vybrat, zda zvolíte volnější či těsnější modely.

Nezapomínejte také na tílka. Kvalitní pánská tílka jsou vyráběné z materiálů, které v zimě zahřejí a ve kterých zároveň není v létě horko. Vybírejte tílka z kvalitních funkčních materiálů.

Pánské slipy


slipy