Tanga | iVeronika.cz

Tanga klasická i francouzský střih.

AKCE: Poštovné ZDARMA pro nákupy nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1
  • 2

Dámská tanga

Tanga jsou druhem kalhotek, který si patrně nemusíme představovat. Najdeme je v šatníku především dívek a mladých žen, ale může si je pořídit jakákoliv odvážnější žena.

O tangách

Tanga představují typ spodního prádla, který nezakrývá hýždě. S označením tanga se nesetkáváme jen u spodního prádla, ale také u plavek.

Dámská tanga zaznamenala velký rozvoj před několika lety a stále se těší velké oblibě. Vyrábí se v mnohých barevných provedeních, ale i střizích. Některá tanga jsou decentní, jiná jsou velmi svůdná, zvlášť ty hodně vykrojené či zdobené krajkou.

Tanga nejlépe vyniknou na štíhlých dívkách, ale neznamená to, že se vyrábějí jen na ně. I ve větších velikostech najdeme obrovskou nabídku tohoto druhu spodního prádla.

Druhy tang

Rozlišujeme více druhů tang. Jednotlivé druhy se liší podle střihu. Některá tanga jsou decentní, jiná jsou spíše pro odvážnější dívky a ženy.

Nejrozšířenější jsou klasická tanga, která mají zadní část trojúhelníkového tvaru. Jednotlivé části jsou spojené širším pruhem látky. Z dalších druhů si jmenujme:

·       C-string: Tento druh tang se vyznačuje minimem použité látky. Vepředu je pouze malý trojúhelník. Kalhotky pohromadě drží pouze pružná kostra na bozích a mezi hýžděmi. Troufnete si na tento odvážný druh kalhotek?

·       V-string: Přední díl tvoří trojúhelník, který je menší než u klasických tang. Boční šňůrky tohoto typu se rozbíhají do písmena „V“. Odtud pochází název kalhotek.

·       T-back: I zde je název odvozený z tvaru kalhotek. Tento druh má šňůrky kolem boků spojené s jedním proužkem mezi hýžděmi.

Další druhy kalhotek

Kalhotky jsou určené spíše štíhlejším dívkám a ženám. Tanga totiž mnohé odhalují. Některé druhy tang jsou hlavně pro odvážné ženy. Hledáte-li něco decentnějšího, podívejte se na jiné druhy kalhotek. Zakoupit si můžete klasické kalhotky, ale vedle nich je ještě mnoho dalších druhů, které vypadají velmi elegantně. Oblíbené jsou brazilky či francouzské kalhotky a nezapomínejte nadámské boxerky. Boxerky už dávno nejsou jen doménou mužů. Volí je ženy, které chtějí mít maximálně pohodlné kalhotky, ale zároveň vypadat svůdně. Který druh kalhotek vám sedne nejlépe?